O nas

20

Lat doświadczenia

280

Zadowolonych klientów

2000

Zrealizowanych projektów

100%

Pasji i doświadczenia

Wszystko co robimy, robimy po to, aby nasi klienci mogli czuć zadowolenie, spokój, bezpieczeństwo i satysfakcję, dlatego wykorzystujemy nasze doświadczenie, kreatywność, profesjonalizm i rzetelność, aby zaprojektować i zrealizować niezapomniany EVENT.

Sprawdź, co robimy!

Oferta

Zespół ANQA

Agencja Eventowa AnQa - Ela Kowalska

Ela Kowalska

Zainteresowania pracowników Zainteresowania pracowników Zainteresowania pracowników

Gdy nie pracuje remontuje. Na łyżwy znajdzie czas zawsze, a gdy ma go jeszcze więcej zwiedza świat, a była już prawie wszędzie.

Agencja Eventowa AnQa - Dorota Szczepańska

Dorota Szczepańska

Zainteresowania pracowników Zainteresowania pracowników Ikona

Żeby mieć moc, praktykuje jogę. Żeby mieć siłę, trenuję na siłowni. Po szaleństwach eventowych w swoim gabinecie dzieli się refleksoterapią.

Agencja Eventowa AnQa - Dominika Standio

Dominika Standio

Zainteresowania pracowników Zainteresowania pracowników Zainteresowania pracowników

Nie umie żyć bez dobrej muzyki. Lubi nowe wyzwania i dogada się z każdym. W wolnym czasie odkrywa nowe miejsca na mapie.

Paulina

Paulina

Natalia

Natalia

Ania - Nasz Zespół

Ania

„Zbudowałyśmy firmę na przyjaźni, a nie przyjaźń na firmie.”

They trusted us

Opinie ikona

“… W trakcie wieloletniej współpracy Mangaty Holding z firmą eventową AnQa, sprawdziła się ona jako profesjonalny i godny zaufania podmiot. Dobrym przykładem owocnej współpracy jest fakt, że z AnQa realizujemy nie tylko wydarzenia dla Mangata Holding ale również eventy dla spółek należących do naszej grupy kapitałowej. Wartym docenienie atutem firmy jest rzetelność, co znajduje odzwierciedlenie w bardzo wysokim standardzie świadczonych usług …”

Mangata Holding

“… Agencja AnQa zorganizowała dla nas wiele eventów, pikników, jubileuszy i innych spotkań. Współpracujemy już od ponad kilkunastu lat. Usługi zawsze wykonywane są na najwyższym poziomie, zgodnie z wyrażanymi wcześniej potrzebami. Uczestnicy spotkań bardzo pozytywnie oceniają zaangażowanie i profesjonalizm firmy AnQa. AnQa cechuje się ponadto kreatywnością, dużą elastycznością i otwartością oraz zrozumieniem naszych potrzeb …”

ZETKAMA

Dotacje

Projekt dotyczy wsparcia utrzymania działalności gospodarczej przedsiębiorstwa, które znalazło się w sytuacji nagłego niedoboru w związku z wystąpieniem pandemii COVID-19. Wnioskodawca uzyskał dotację na finansowanie kapitału obrotowego oraz pokrycie kosztów bieżącej działalności na okres trzech miesięcy.

Kwota dotacji: 23 535,33 zł

Projekt realizowany w ramach Działania 1.5 "Rozwój produktów i usług w MŚP"; Poddziałanie 1.5.1 "Rozwój produktów i usług w MŚP – konkursy horyzontalne", Typ 1.5.D "Wsparcie dla MŚP dotkniętych skutkami epidemii COVID-19" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014–2020."