EVENT FIRMOWY – WSZYSTKO, CO MUSISZ WIEDZIEĆ
08.08.2019

Event firmowy może mieć charakter bardziej kameralnego spotkania lub dużej imprezy firmowej począwszy od gier typu team building, imprez integracyjnych, szkoleń, pikników firmowych, wyjazdów integracyjnych, konferencji. Przygotowanie dobrze zorganizowanej imprezy firmowej wymaga sporo pracy i zaangażowania. Co decyduje o tym, że dany event jest udany?1. SPRAWDZENI PODWYKONAWCY – kluczowym elementem każdego eventu są sprawdzeni podwykonawcy oraz animatorzy, którzy wzbogacą wydarzenie o oprawę artystyczną oraz rozrywkową. Warto dobierać wiarygodnych współpracowników, na których można polegać i którzy swoje realizacje wykonują w stu procentach.

2. CATERING – kolejnym punktem, bez którego impreza firmowa nie ma racji bytu, jest jedzenie – warto zadbać o odpowiednie posiłki dla uczestników, pyszne przekąski, opcje wegetariańskie, słodkości oraz wszystko to, co wprawi uczestników w dobry nastrój.

3. MIEJSCE – niezwykle istotny jest dobór miejsca do charakteru imprezy.
W zależności od tego, czy jest to piknik, czy bardziej oficjalna konferencja – trzeba zadbać o teren imprezy oraz odpowiednią aranżację przestrzeni.4. PLAN B – branża eventowa należy do niezwykle ryzykownych. 
Nawet najlepiej przygotowane wydarzenie musi posiadać plan B.

5. NAGŁOŚNIENIE I OŚWIETLENIE – przy organizacji imprezy niezwykle istotnym elementem jest dobra technika, która zadba o odpowiednie nagłośnienie i oświetlenie, ale i również zabezpieczenie sprzętu – przed nagłym deszczem, burzą i innymi trudnymi warunkami atmosferycznymi, które mogą zakłócić przebieg wydarzenia.

6. PROWADZĄCY – odpowiedni prowadzący, to prawdziwy skarb, który zapewni uczestnikom ogrom atrakcji i nada wydarzeniu odpowiedniego charakteru. <3