EVENT W STYLU FIT
08.07.2019

Sport i zdrowie to świetny temat na imprezę integracyjną. Tego typu eventy cieszą się coraz większą popularnością, a ich uczestnicy z ogromną chęcią biorą udział w sportowych rywalizacjach. <3

Oprócz licznych konkurencji, biegów, konkursów na uczestników czekają specjalnie przygotowane strefy. Między innymi strefa zdrowia, w której dietetycy oraz lekarze udzielą wszelkich informacji w zakresie diety oraz aktywności fizycznej. Specjalnie przygotowana siłownia prowadzona pod czujnym okiem instruktorów i trenerów personalnych. Warsztaty artystyczne, których tematem przewodnim jest oczywiście sport i zdrowie, a także inne strefy sportowe, które nawiązują do dyscyplin olimpijskich oraz zachęcają dzieci, młodzież i dorosłych do wspólnej zabawy oraz aktywności.

Główny punkt programu to – Strefa Olimpijczyków – w której Goście imprezy mogą porozmawiać ze sportowcami, olimpijczykami oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.Podczas imprezy nie może zabraknąć strefy VR, dmuchańców, animacji dla najmłodszych, aromatycznego jedzenia oraz konkursów i licznych zabaw prowadzonych przez naszego konferansjera!