INTEGRACJA
26.07.2019

Nie ma lepszej metody na zbudowanie silnego zespołu pracowników niż wyjazdy integracyjne. Proponujemy rozmaite aktywności, dzięki którym uczestnicy wypracują między sobą współpracę i zaufanie.


PAINTBALL
Podział na drużyny, wybór kapitana, dotarcie do bazy drugiej drużyny i zdobycie flagi  – to jedna z wielu możliwości integracji paintballowej. To nie tylko możliwość sprawdzenia swojej szybkości, celności i sprytu, ale również szybkość myślenia, zdecydowanie i determinacja oraz umiejętność budowania strategii.


SPORTY WODNE
Integracja na wodzie to wspólne rejsy żaglówkami, łodziami oraz bardzo popularne spływy pontonowe czy kajakowe. Wszystko to w otoczeniu pięknej przyrody i z solidną dawką endorfin.


AKTYWNIE W TERENIE
Integracja w terenie to okazja do sprawdzenia swoich możliwości w wielu konkurencjach. To aktywność  dla tych, którzy lubią adrenalinę, uwielbiają pokonywać swoje ograniczenia i kochają przygody!


OFF ROAD
Wyjątkowa integracja dla miłośników czterech kółek. Jazda terenowa nieraz wymaga od uczestników dużego sprytu czy siły fizycznej potrzebnej choćby po to, by wykopać auto z piasku czy błota. Duża dawka adrenaliny, uśmiechu i nieustanne zmaganie się z wyzwaniami, jakie można spotkać na drodze.