JESIEŃ – EVENTÓW CZAS!
26.09.2019

Mimo tego, że skrycie marzymy o prawdziwej, złotej, polskiej jesieni – w zderzeniu z rzeczywistością zdajemy sobie sprawę z tego, że w naszej szerokości geograficznej – pogodę trzeba mieć przede wszystkim w sobie! 🙂

Podczas planowania jesiennych eventów bierzemy więc pod uwagę każde warunki atmosferyczne. Jesienna aura oznacza dla nas końcówkę plenerowych imprez integracyjnych, co nie oznacza, że spoczywamy na laurach. Październik, listopad to intensywny czas imprez integracyjnych o nieco innym charakterze niż letnie outdoorowe wydarzenia.

Podczas planowania imprez integracyjnych przenosimy się do najpiękniejszych zamków oraz hoteli położonych w malowniczych zakątkach kraju. Staramy się zapewnić uczestnikom wiele atrakcji.
Eventy wzbogacamy odpowiednią tematyką. Wyjątkowo dużą popularnością cieszą się wieczory tematyczne: Hollywood Party, Alicja w Krainie Czarów, Kosmiczna Podróż czy też event w stylu Viva Italia!

Jesienią polecamy również gry terenowe oraz miejskie, które są ciekawą formą integracji podczas wyjazdu. Oryginalne scenariusze, dopracowane rekwizyty, doświadczeni animatorzy, zagadki logiczne – to tylko kilka z elementów gier, które są niebanalnym pomysłem firmowej integracji. <3