NAJLEPSZE ATRAKCJE NA EVENTACH DLA DZIECI
27.06.2019

Planowanie eventów dla całych rodzin zawsze dostarcza nam wiele radości. Staramy się zapewnić ogrom atrakcji uczestnikom i sprawić, by zapamiętali wydarzenie na baaaaardzo długo!

Oprócz licznych atrakcji, na maluchów czekają animatorzy, którzy zadbają o bezpieczeństwo i odpowiednią atmosferę podczas wydarzenia. <31.DMUCHAŃCE
Dzieci uwielbiają skakać i biegać, a ich energii nie da się wyczerpać. Wielkie, kolorowe dmuchańce, które można ustawić na każdym festynie czy pikniku to doskonały pomysł, by dać upust dziecięcej energii. Dzięki nim maluchy mają murowaną zabawę na wiele godzin imprezy.


2. MALOWANIE TWARZY
Jedną z ulubionych atrakcji dla najmłodszych jest oczywiście malowanie twarzy! Ciekawe rysunki postaci z bajek pozwalają maluchom wcielić się w ulubionych bohaterów oraz przenieść się w świat zabawy!


3. WARSZTATY DIY TWORZENIA BIŻUTERII
Tego typu warsztaty dostarczą wiele radości zarówno starszym, jak i młodszym uczestnikom. Praca manualna relaksuje umysł, a projektowanie i tworzenie własnej biżuterii rozwija i pobudza umiejętność kreatywnego myślenia.


4. BAŃKI MYDLANE
Bańki mydlane, bańkowe warsztaty i zabawy, pikniki, zamykanie w bańkach to doskonała atrakcja dla najmłodszych, która sprawdzi się na wielu rodzajach wydarzeń.


5. STOISKO Z LODAMI
Bez względu na wiek uczestników – stoisko z lodami zawsze cieszy się ogromną popularnością. Zarówno duzi, jak i mali znajdą na nim ukochane, lodowe smaki.