OFERTA SPECJALNA
08.04.2020

W związku z zapotrzebowaniem na środki ochrony higienicznej wprowadzamy do sprzedaży nowe produkty – maseczki bawełniane wielorazowe oraz płyny kosmetyczne odkażające do rąk.

MASECZKI BAWEŁNIANE – zostały wykonane z dwóch warstw bawełny. Maseczki wielokrotnego użytku, zakładane na gumkę, dopasowują się do kształtu twarzy, są wyjątkowo komfortowe i nie powodują kłopotów z oddychaniem. Należy je prać po każdym użyciu w min. temperaturze 60 °C.

KOSMETYCZNY ŚRODEK ODKAŻAJĄCY DO RĄK Z POMPKĄ – w trosce o skórę dłoni, polecamy płyn do mycia rąk Handrub, który jest gwarancją higienicznej czystości i świeżości na długi czas. Płyn pozwala oczyścić ręce z wszelkich zanieczyszczeń wszędzie tam, gdzie kontakt z wodą jest utrudniony. Płyn Handrub o zawartości 75% alkoholu doskonale nadaje się również do odkażania różnego typu powierzchni – blatów, klamek czy uchwytów, a także rękawic.

W celu uzyskania informacji lub oferty cenowej zapraszamy do kontaktu mailowego: anqa@anqa.com lub telefonicznego 609 704 919.