Piknik prozdrowotny
Piknik prozdrowotny dla GKN Oleśnica
23.08.2018

W czerwcu tego roku Agencja Eventowa AnQa po raz kolejny podjeła się organizacji pikniku rodzinnego pod znakiem EKO i zdrowego stylu życia. W imprezie wzięli udział pracownicy firmy GKN oraz ich rodziny. Organizator przewidział moc atrakcji – zarówno dla młodszych jak i starszych uczestników.

Czerwiec 2018 w kalendarzu firmy GKN z Oleśnicy to nie tylko czas wdrażania kreatywnych rozwiązań w budowaniu marki, ale też czas zabawy i rodzinnych spotkań. GKN zaprosił do wspólnej celebracji swoich pracowników oraz ich rodziny. W zabawie wzięło udział kilkaset osób.

Korzystając z pięknych okoliczności przyrody i dobrej pogody, organizatorzy przygotowali piknik na świeżym powietrzu. Ale to nie wszystko! Bo głównym tematem imprezy był zdrowy styl życia. Na miejscu można było skosztować pełnowartościowego jedzenia, skorzystać z warsztatów propagujących myśl eko oraz wziąć udział w przeróżnych zabawach i aktywnościach ruchowych.

Goście mieli do dyspozycji mnóstwo stoisk, na których można było znaleźć zdrowe posiłki, napoje ze świeżych owoców, ale nie tylko! Wielkim zainteresowaniem cieszyła się poradnia dietetyczna, gdzie można było zrobić sobie specjalne badania wspomagające ułożenie diet, a także zasięgnąć fachowej porady specjalisty.

Młodsi uczestnicy pikniku nie mogli narzekać na nudę. W trosce o zróżnicowane gusta i potrzeby dzieci, organizator zapewnił im ogromny wybór zabaw i innych aktywności. Można więc było poskakać na trampolinie z asekuracją, spróbować wspinaczki czy skorzystać z parku zabaw, w którym czekały na dzieci niecodzienne atrakcje.

Oprócz aktywności ruchowych dzieci i dorośli mieli okazję wejść w bliskie spotkanie z nauką! Na specjalnie przygotowanym stoisku studenci i pasjonaci nauk ścisłych przygotowali pokazy oraz doświadczenia, które można było podziwiać, a nawet wziąć w nich udział!

Każdy uczestnik pikniku mógł również skorzystać z eko warsztatów na temat zdrowego żywienia, gotowania, dietetyki itp. i poszerzyć swoją wiedzę na temat, który był głównym wątkiem wydarzenia – a więc zdrowego, aktywnego i świadomego stylu życia.

Nad całością eventu czuwali doświadczeni animatorzy, którzy swoimi działaniami dopełnili całości wydarzenia, nadając mu niezapomnianego i niepowtarzalnego klimatu. Puszczanie wielkich baniek, malowanie twarzy farbkami i wspólne zabawy sprawiły, że zarówno młodsi, jak i starsi uczestnicy pikniku mogli spędzić czas aktywnie, bo o to przecież chodziło!
GKN połączyło przyjemne z pożytecznym – relaks na świeżym powietrzu zamienił się aktywny odpoczynek. Wspólne jedzenie w propagowanie i celebrowanie zdrowego trybu życia. A razem spędzone momenty przy zabawie i warsztatach w niezapomniany czas nauki i doświadczania nowych rzeczy!

Pozostając przy tych barwnych i żywych wspomnieniach, mamy nadzieję, że kolejny piknik przyniesie tyle samo (albo i więcej) zabawy, nauki, rozmów, dobrego jedzenia, a przede wszystkim aktywnie i wspólnie spędzonego czasu!