TOP 6 MIEJSC NA INTEGRACJE NA DOLNYM ŚLĄSKU WEDŁUG ANQA
10.10.2019

Jesień to dla nas intensywny czas, w którym przede wszystkim skupiamy nasze siły i ukryte (magiczne) moce na integracjach firmowych. 🙂 Kluczem do organizacji imprezy firmowej o integracyjnym charakterze jest oczywiście dobór miejsca wydarzenia. Bo kiedy słońce zachodzi, kiedy jesienne liście przestają się mienić, kiedy robi się zimno to MUSI SIĘ DZIAĆ I MUSI BYĆ ŁADNIE! 🙂 Naszych Klientów porywamy, więc w wyjątkowe miejsca, które stwarzają bardzo duże możliwości na tle organizacyjnym.1.ZAMEK CZOCHA – Średniowieczna twierdza położona na skalnym cyplu nad brzegiem jeziora to wymarzone miejsce na organizację spotkania firmowego. Tajemniczość miejsca sprawi, że wycieczka będzie niezapomnianą przygodą. Tajne przejścia, stylowe komnaty, niezwykłe ekspozycje…


2. COTTONINA – ŚWIERADÓW ZDRÓJ – Hotel SPA w górach? Odpoczynek w otoczeniu majestatycznych gór, połyskliwych strumieni i bujnej zieleni. Zadbane otoczenie i doskonała harmonia z krajobrazem dają przedsmak poczucia wolności, jakiego szuka się w górach. Położenie kompleksu stwarza ogromne możliwości organizacji gier terenowych i innych aktywności wzbogacających imprezę firmową.


3. PAŁAC BRZEŹNO – piękny obiekt położony na terenie kompleksu pałacowego w zacisznej okolicy w odległości 35 km od Wrocławia. Na miejscu znajduje się klub golfowy i centrum spa. Na Gości pałacu czeka pełne zaplecze konferencyjne. Na miejscu można uprawiać rozmaite formy aktywnego wypoczynku.


4. ZAMEK TOPACZ – Obiekt posiada piękne, zielone tereny, które umożliwiają zrealizowanie nawet najbardziej oryginalnych pomysłów! Na terenie zamku znajduje się Muzeum Motoryzacji, korty tenisowe, strzelnica golfowa. Różnorodne sale są sporym zapleczem przy organizacji eventu.


5. OSADA ŚNIEŻKA – to więcej niż hotel. Oprócz cudownych widoków Na Gości czeka wiele atrakcji: kryty kompleks basenowy – sauny: fińska, infrared, łaźnia mokra – Zakątek Lapoński z chatą grillową i sauną fińską. 


6. BIAŁY KAMIEŃ – piękny hotel położony w malowniczej części Świeradowa Zdroju u podnóża Gór Izerskich. Obiekt oddalony jest zaledwie kilkaset metrów od centrum i słynnego uzdrowiska.
To niewątpliwie wyjątkowe miejsce do organizacji pobytu firmowego. 🙂