TOP 5 WARSZTATÓW NA IMPREZY INTEGRACYJNE
20.06.2019

Często zastanawiamy się nad tym, co zaproponować naszym Klientom, by czuli się w pełni usatysfakcjonowani z przebiegu imprezy. Wydarzenia wzbogacamy warstwą warsztatową, która coraz bardziej zyskuje na popularności, a uczestnicy wydarzeń chętnie podejmują wyzwania i z przyjemnością chcą uczyć się nowych umiejętności. 🙂1.LAS W SŁOIKU
Uczestnicy warsztatów mają okazję stworzenia niepowtarzalnego, własnego lasu w słoiku, który będzie piękną ozdobą do domu, ale również może okazać się wyjątkowym upominkiem dla bliskiej osoby.


2.WARSZTATY FLORYSTYCZNE
Florystyka eventowa cieszy się na różnego rodzaju eventach coraz większą popularnością zarówno wśród dorosłych, jak i najmłodszych uczestników. Kolorowe wianki, wiązanki to doskonała propozycja na spędzenie wspólnego czasu zarówno ze współpracownikami, jak i najbliższymi. <3


3. WARSZTATY MUZYCZNE
Warsztaty gry na bębnach afrykańskich to doskonała forma integracji, która przeznaczona jest dla wszystkich grup wiekowych, począwszy od dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym, młodzieży, dorosłych, po seniorów. Każde muzyczne spotkanie jest niezwykle wartościowym, inspirującym i przyjemnym doświadczeniem.


4. WARSZTATY TWORZENIA BIŻUTERII
Tego typu warsztaty rękodzieła dostarczają zawsze uczestnikom wiele radości. Praca manualna relaksuje umysł, a projektowanie i tworzenie własnej biżuterii rozwija i pobudza umiejętność kreatywnego myślenia.


5. WARSZTATY RZEŹBIENIA W GLINIE
Glina jest materiałem, który rozwija zdolności plastyczne, pobudza wrażliwość artystyczną i zapał twórczy. Praca z gliną uczy kreatywności, cierpliwości, organizacji, ale przede wszystkim stanowi wspaniałą zabawę.